Pasta Stacija plugin WooCommerce’ile

20.00

Läti Pasta Stacija pakiautomaatide plugin WooCommerce’ile. Loe edasi…

 

Vali, kas soovid koos paigaldusega või ilma, ja lisa ostukorvi!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Läti Pasta Stacija pakiautomaatide plugin WooCommerce’ile. Kui soovid osta plugina koos paigaldusega, siis vali ostukorvi lisadas, et soovid koos paigaldusega. Kui soovid ilma paigalduseta, siis kohe peale tellimuse esitamist ja maksmist saad plugina ZIP-failina alla laadida ja ise oma e-poele paigaldada. Hind on mõlemal juhul sama! Selle plugina abil saab klient valida kauba kättetoimetamise viisiks Pasta Stacija ja valida, millisesse pakiautomaati ta soovib pakki saada. Seadistustes saab määrata transporditasu ehk summa, mis lisandub tellimusele. Soovi korral saab määrata, et teatud summast alates on transport tasuta.

Selle plugina featuurid:

  • Tasuta paigaldus (soovi korral)
  • Tasuta versiooniuuendused. Seda pluginat saab uuendada automaatselt WordPressi admin-liidese kaudu. Ei ole vaja kuskilt käsitsi alla laadida ja käsitsi uuendada. Sinu WordPressi pluginate leht annab teada, kui on uus versioon saadaval ja sealt samast saad paari klikiga uue versiooni paigaldada.
  • Tõlgitav. Plugin on vaikimisi inglise keeles. Aga soovi korral võid tõlkida ta mõnda muusse keelde ja mitmekeelse WordPressi korral kasutada iga keele puhul pluginat vastavas keeles. Tõlkimine käib nii, nagu ikka WordPressis. Kõige lihtsam on kasutada selleks pluginat Loco Translate.
  • Saab soovi korral määrata, millistes riikides on transpordimeetod nähtav.

Kui valid koos paigaldusega, siis võetakse sinuga peale ostu sooritamist ühendust, et täpsustada, kuhu plugin paigaldada. Lisa kindlasti tellimust vormistades toimiv e-maili aadress, muidu ei saa sinuga ühendust. Kui valid ilma paigalduseta, siis sinuga ühendust ei võeta. Peale edukat maksmist saad lingi, kust saad plugina ZIP-faili alla laadida ja pead selle ise paigaldama ja seadistama. Kui tekib paigaldamisega probleeme või küsimusi, siis võib ühendust võtta. NB! E-pood peab kindlasti olema tehtud WordPress’is Woocommerce e-poe lahendusega! Teistes süsteemides antud plugin ei tööta. Plugin on testitud WooCommerce’i versioonidega 2.1.* ja 3.* Vanemates versioonides ei pruugi töötada. Enne plugina ostmist veendu, et see on see, mida sul vaja. Raha tagasi ei saa. Plugina ostmisel nõustud tingimustega – vaata siit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pasta Stacija plugin WooCommerce’ile”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga