Tingimused

Veebipoe veebilehed.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Real Web (registrikood 12082718), juriidilise aadressiga Harjumaa, Tallinn, P. Süda tn 10/1-8, 10118.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on eurodes. Käibemakse ei lisandu, sest Veebipoe omanik ei ole käibemaksukohustuslane. Kuna kõik kaubad on digitaalselt allalaaditavad, siis ei lisandu hindadele kättetoimetamise tasu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv makseviis. Maksta on võimalik pangaülekandega Veebipoe arvelduskontole. Arvelduskonto andmed kuvatakse ostjale peale tellimuse esitamist ja saadetakse ka koos tellimuse kinnitusega ostja e-posti aadressile. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kohaletoimetamine

Kuna kõigi Veebipoes müüdavate toodetu puhul on tegu digitaalselt allalaaditavate toodetega, siis füüsilist kohaletoimetamist ei toimu. Peale tasumisele kuuluva summa laekumist Veebipoe arvelduskontole, saadetakse tellijale e-posti aadressile link, kust saab ostetud toote alla laadida või võetakse tellijaga ühendus, et kokku leppida tellitud toote üleandmine või paigaldamine.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kätte saamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Kauba tagastamiseks tuleb saata kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile .

Kuna kõik Veebipoes müüdavad tooted vastavad Võlaõigusseaduse § 53 lõike 4 punktis 71 loetletule, kehtib taganemisõigus ainult siis, kui toode ei ole jõudnud ostja valdusesse ja ostja ei ole alustanud toote allalaadimist.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile või helistades telefonil: 53702272.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi,  e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehele e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile või helistada telefonil: 53702272. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.